Rozbudowa powierzchni magazynowej

Zakończyliśmy budowę magazynu w Strykowie. Teraz nasze możliwości są jeszcze większe.

Kluczowa inwestycja w rozwoju Alpi Polonia dobiegła końca w 2023 roku. Nowoczesny magazyn o powierzchni 1250 mkw został oddany do użytku w centralnej Polsce, by zoptymalizować logistykę w transporcie międzynarodowym. Teraz dysponujemy halą magazynową wraz z niezbędnymi rampami o powierzchni 2500 mkw. Oto relacja z kluczowej realizacji dla naszego rozwoju inwestycji.

Co zyskują nasi klienci po ukończeniu inwestycji w Strykowie? Zakończyliśmy budowę nowego magazynu, więc nasze możliwości są teraz jeszcze większe.

Magazyn w Strykowie — kluczowa inwestycja w rozwoju Alpi Polonia

Zanim zdecydowaliśmy się na budowę nowoczesnej hali magazynowej w Strykowie, dysponowaliśmy powierzchnią 1250 mkw. Biorąc pod uwagę nasze możliwości oraz portfel klientów, taka przestrzeń ograniczała nasze działania. Przepustowość z roku na rok stawała się ogranicznikiem, co oczywiście odbijało się na rozwoju naszej firmy. W takich okolicznościach powiększenie zasobów magazynowych stało się koniecznością.

Nowy magazyn powstał tuż obok istniejącej już hali. Obiekt spełnia wszystkie wymogi i przepisy przeciwpożarowe. Zbudowany z płyty warstwowej o świetnych parametrach gwarantuje odpowiednie warunki do pracy oraz magazynowania towarów z różnych linii produkcyjnych. Świetliki zapewniają dopływ naturalnego światła, a bramy garażowe są wygodne w użytkowaniu i bezpieczne.

Obiekt prezentuje się zgodnie z naszymi standardami. Dzięki tej inwestycji możemy swobodnie nawiązywać współpracę z nowymi klientami bez szkód dla tych, którzy już docenili jakość świadczonych przez nas usług. Nowoczesna hala magazynowa została oddana do użytku w 2023 roku.

Sprawdź, co zyskaliśmy, decydując się na budowę hali magazynowej

Decydując się na tę inwestycję, udało się nam:

  • powiększyć swoje możliwości, ponieważ dysponujemy obecnie magazynem o łącznej powierzchni użytkowej 2500 mkw.,
  • spiąć usługę transportu drogowego, morskiego i lotniczego z usługą magazynowania,
  • skrócić czas dostaw ze względu na zlokalizowanie magazynu w centralnej Polsce,
  • zwiększyć przepustowość.

Podsumowanie: zwiększamy przepustowość naszej firmy dzięki świetnej lokalizacji i możliwościom lokalowym

Jeśli cenisz profesjonalizm i proste rozwiązania w czasie współpracy biznesowej, to musisz wiedzieć, że Alpi Polonia wciąż poszerza swoje możliwości, by poziom świadczonych przez nas usług przekraczał znacznie pułap europejski. Dbamy o to, by warunki pracy naszych pracowników były bardzo dobre. Staramy się usprawniać podejmowane działania, optymalizować czas przewozów i dbać o terminowość realizowanych dostaw. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz możliwość połączenia transportu z usługą magazynowania, co z pewnością ułatwi Ci prowadzenie Twojej firmy.

Szukasz magazynu w centralnej Polsce? Wykorzystaj nasze możliwości do rozwijania własnej marki. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem.